Administrator Aplikacji

Telewizja Polska S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Telewizja Polska S.A. poszukuje kandydatek i kandydatów zainteresowanych pracą w Ośrodku - TVP Technologie jako

Wymagania

Zakres obowiązków:

Na osobę, która dołączy do naszego zespołu czekają wzywania związane z utrzymaniem, administrowaniem i analizą systemów IT dla jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm medialnych w Polsce. Zadaniem osoby na tym stanowisku będzie wspieranie użytkowników biznesowych systemu oraz pełnienie funkcji II linii wsparcia krytycznego systemu TVP S.A.. Ponadto osoba ta będzie opracowywała dokumentację analityczną i techniczną, a także będzie wsparciem merytorycznym dla zespołu.

Poszukujemy pasjonata nowych technologii:

  • nieobawiającego się wyzwań,
  • będącego absolwentem lub studentem kierunków ścisłych,
  • potrafiącego porozumieć się zarówno z biznesem, jak i osobami technicznymi,
  • z dobrą znajomością SQL i baz danych (Oracle),
  • ze znajomością warsztatu analitycznego (np. UML, BPMN).

Doświadczenie z JIRA będzie mile widziane.

Oczekujemy również:

  • umiejętności pracy w zespole,
  • dobrej znajomości języka angielskiego,
  • znajomości wzorców oprogramowania,
  • wysokich standardów pracy.

Wyższe wykształcenie techniczne będzie mile widziane.

Pracując w TVP będziesz mieć możliwość:

  • stanowienia części zespołu wybitnych specjalistów i twórców,
  • uczestniczenia w interesujących i nowatorskich projektach,
  • kontaktu z najnowszą technologią i narzędziami,
  • udziału w szkoleniach,
  • korzystania z kart sportowych i programu opieki medycznej,
  • śledzenia z bliska interesujących wydarzeń jakie współtworzy nasza firma.

Preferowana forma współpracy: umowa o pracę

soby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do udziału w rekrutacji i przesłanie swojego cv poprzez przycisk "Aplikuj" w terminie do 27 sierpnia 2017r.

Prezentacja firmy

Telewizja Publiczna.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Project Management