Administrator Aplikacji

ASTEK Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialna/-y za:

  • administrowanie systemami IT firmy (produkcyjne i testowe)
  • współpraca z teamem developerów
  • wdrażanie zmian w serwisach Web
  • identyfikacja i rozwiązywanie bieżących problemów
  • monitorowanie działania systemów

Wymagania:

  • około 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenie z DNS, Windows, IIS, Centos/RHEL/Debian
  • znajomość podstaw jednego z języków skryptowych: Python, Perl, Powershell, Bash/AWK
  • znajomość zagadnień - High Avability, Loadbalancing

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie
  • pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku zarówno globalnych jak i polskich
  • długoterminowe i interesujące projekty
  • pracę z nowymi technologiami
  • elastyczne formy współpracy
  • zachowanie ciągłości projektów oraz pełne wsparcie podczas ich trwania
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna i karta MultiSport)

Prezentacja firmy

ASTEK Polska to założony w 2007 roku oddział międzynarodowej Grupy ASTEK... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - ERP