Administrator aplikacji (Olsztyn)

Inteligo Financial Services S.A.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Inteligo Financial Services SA jest spółką projektowo-informatyczną, której misją jest tworzenie zintegrowanych rozwiązań informatycznych wykorzystywanych w bankowości elektronicznej oraz
w usługach finansowych oferowanych online. Celem działań Inteligo Financial Services jest spełnianie potrzeb i wymagań klientów poprzez tworzenie, utrzymywanie i ciągły rozwój Platformy Inteligo - zaawansowanego technologicznie rozwiązania informatycznego o unikatowej funkcjonalności na rynku usług finansowych w Polsce. Dzięki Platformie Inteligo, klienci uzyskują stały, bezpieczny
i wygodny dostęp do usług finansowych oferowanych drogą elektroniczną.
Inteligo Financial Services SA poszukuje kandydatek/kandydatów do pracy w Olsztynie na stanowisko:

Administrator aplikacji
Miejsce pracy: Olsztyn
(nr ref. AP/OL/05/2014)

Zakres obowiązków:

• eksploatacja i administracja bankowych aplikacji informatycznych (w szczególności z obszarów ryzyka kredytowego, operacyjnego i bankowego)
• wsparcie informatyczne dla procesów realizowanych z zakresu obsługi aplikacji; monitorowanie, analizowanie i nadzór nad dostępnością, pojemnością i wydajnością aplikacji, obsługa interfejsów
• rozwiązywanie problemów , incydentów z zakresu działania administrowanych aplikacji
• prowadzenie dokumentacji i współpraca z dostawcami oprogramowania w zakresie obsługi błędów i problemów eksploatacyjnych
• udział w testowaniu poprawek serwisowych i nowych wersji aplikacji

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie wyższe, kierunek informatyczny lub pokrewny
• obsługa narzędzi baz danych DB2, MS SQL
• wiedza w zakresie systemów operacyjnych MF i Microsoft
• znajomość przepisów z obszaru ryzyka mile widziana
• umiejętności analityczne
• umiejętność pracy w zespole
• bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy:
• ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w zgranym i doświadczonym zespole
• możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
• umowę o pracę
• atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy jedynie na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o umieszczenie w przesyłanych dokumentach następującego oświadczenia:

"Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Inteligo Financial Services SA z siedzibą przy ul. Puławskiej 15 w Warszawie jako administratora tych danych w celu realizacji tego i innych procesów rekrutacyjnych realizowanych przez Inteligo Financial Services SA. Wyrażam też dobrowolnie zgodę na udostępnianie przez Inteligo Financial Services SA innym podmiotom z Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego* w celach rekrutacyjnych moich danych osobowych zawartych w przesłanym przeze mnie CV. Oświadczam, że zostałam/łem poinformowany, iż: zgodnie z przepisami regulującymi przetwarzanie danych osobowych mam prawo wglądu do treści dotyczących moich danych, żądania ich poprawienia oraz usunięcia, Inteligo Financial Services SA zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty". *lista podmiotów znajduje się pod linkiem

Prezentacja firmy

Inteligo Financial Services SA jest spółką projektowo-informatycz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych