Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pracowała w ramach outsourcingu w środowisku biznesowym i informatycznym naszego klienta - dużej firmy z branży telekomunikacyjnej.

Opis zadań na stanowisku:

  • utrzymanie aplikacji na systemach linux/unix i bazach danych
  • przygotowywanie środowisk testowych dla potrzeb projektów
  • współpraca z dostawcą i klientem we wdrażaniu nowych rozwiązań
  • obsługa awarii i problemów zgłaszanych przez klientów
  • weryfikacja i odbiór produktów analitycznych dostarczanych przez vendorów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • 3- letnie doświadczenie w administracji aplikacjami na systemach linux/unix i bazą Oracle
  • dobrą znajomość TCP/IP
  • umiejętność programowania skryptowego w shellu
  • umiejętność analizy problemów wydajnościowych bazy danych Oracle, analizy kodu PLSQL
  • znajomość serwerów aplikacyjnych java (jboss, tomcat)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w codziennej pracy
  • umiejętności analityczne
  • skuteczność w realizacji celów
  • umiejętność tworzenia nowych rozwiązań

Prezentacja firmy

Firma informatyczna z tradycjami sięgającymi 1989 roku. Prowadzimy sprze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management, Praca IT - Kontrola jakości