Administrator aplikacji IT – obszar oddziałowy

ALTEN Polska

Kraków, małopolskie

Wiele możemy napisać o tym, jaką firmą jest ALTEN Polska i dlaczego warto z nami współpracować. Cenimy jednak Twój czas, więc chętnie opowiemy Ci o tym na rozmowie rekrutacyjnej.

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy ALTEN skupiającą na całym świecie ponad 28 000 wybitnych specjalistów z dziedziny Inżynierii oraz IT, którzy realizują najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla naszych Partnerów biznesowych (najnowsze samoloty pasażerskie? Jasne! Zaawansowane systemy dla największych korporacji? Oczywiście! To może jeszcze przemysł kosmiczny? Cóż…tak!). Zespół, który tworzymy, to profesjonaliści, którzy z zaangażowaniem i znajomością potrzeb rynku codziennie udowadniają, iż grupa ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. W pracy bardzo ważna jest dla nas atmosfera, którą sami tworzymy. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, otwartości oraz pomysłowości.

Od: ALTEN Polska
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Bazy danych

Główne zadania

  • Uczestnictwo projektach bankowych
  • Administrowanie aplikacjami bankowymi i bazami danych
  • Wsparcie użytkowników aplikacji w ramach II Linii Wsparcia Service Desk
  • Współpraca z dostawcami oprogramowania przy utrzymaniu systemów oraz planowaniu ich rozwoju

Wymagania

  • Praktyczna znajomość systemu MS Windows serwer
  • Praktyczna znajomość języków skryptowych (PL/SQL, TSQL)
  • Praktyczna znajomość IIS
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole
  • Umiejętności dobrej organizacji czasu pracy
  • Praktyczna znajomość systemu operacyjnego LINUX RedHat
  • Podstawowa znajomość zagadnień sieci opartych na TCP/IP
  • Znajomość podstaw programowania
  • Wykształcenie wyższe, preferowane nauki ścisłe i ekonomiczne
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Długofalową współpracę i ciągle możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczność w formie zatrudnienia (B2B, UoP itd.)
  • Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
  • Indywidualne podejście do każdego pracownika
  • Możliwość certyfikacji i szkoleń
  • Program referencyjny
  • Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania
  • Ciekawe imprezy integracyjne

Nie wahaj się ani chwili i dołącz do naszego zespołu!