Administrator Active Directory

Arche Consulting

KATOWICE, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • zarządzanie środowiskiem MS Active Directory,
  • należeć monitorowanie efektywności w/w środowisk MS Windows,
  • identyfikacja oraz rozwiązywanie problemów z tego zakresu,
  • uczestnictwo w projektach międzynarodowych przy wsparciu najnowszych technologii.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • praktyczna znajomość z zakresu środowiska MS Active Directory, MS Windows Server,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • umiejętność organizacji własnej pracy,
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w rozwijającym się obszarze biznesowym w strukturach międzynarodowej korporacji,
  • udział w międzynarodowych projektach IT,
  • dostęp do najnowszych technologii i szkoleń,
  • atrakcyjne benefity pozapłacowe.

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy