Szukasz ciekawego zajęcia? Lubisz kontakt z ludźmi? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe w międzynarodowej korporacji?

Dla naszego klienta, międzynarodowej korporacji poszukujemy chętnych do pracy na stanowisku:

administration support

Nr ref.: 38368
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków:
  • Administrowanie procesów w systemie e-req i SAP
  • Przygotowywanie zapotrzebowań, zamówień, przyjmowanie faktur oraz rozliczanie firm
  • Przygotowywanie i monitorowanie baz danych odnośnie budżetu
  • Monitorowanie stanu zużycia oraz zamawianie środków czystości, materiałów biurowych oraz środków spożywczych
  • Zamawianie i koordynowanie kartami Multisport dla pracowników wszystkich spółek PM

Oczekiwania:
  • Min. wykształcenie średnie
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz efektywnego zarządzania czasem.
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Zorientowanie na klienta (doświadczenie w zakresie obsługi klienta będzie dodatkowym atutem)
  • Umiejętność pracy w grupie i komunikowania się
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office

Oferta:
  • Umowę o pracę tymczasową
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności językowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)