Administracja / Menedżer Projektów / Obsługa klienta - Centrum Tłumaczeń BAS

BAS Kreacja

00-552 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych BAS to lider w branży tłumaczeniowej w Polsce. Działamy od 1995 r i jesteśmy częścią grupy BAS (BAS Centrum, BAS Kreacja, BAS Dystrybucja, BAS Target).

Lokalizacja biura - centrum Warszawy, Plac Konstytucji 4/22

Poszukujemy obecnie osoby otwartej, kreatywnej i energicznej do obsługi Klientów.

Wymagania

Pożądane:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

2 letnie doświadczenie na stanowisku w administracji i/lub obsłudze klienta
Komunikatywna znajomość j. angielskiego
Entuzjazm i chęć do pracy w zespole
Uśmiech telefoniczny
Umiejętność pracy z klientem

Prezentacja firmy

BAS Kreacja to wiodący dostawca usług marketingowych BTL w Polsce... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa