Opis stanowiska pracy

Hurtownia spożywcz (produkty włoskie) poszukuje pracownika na stanowisko
biuro- administracyjna. Umiejetność pracy w programie Comarch ERP Optima, rozliczenia wyciągów bankowych i gotówki (tworzenie KP i KW), wprowadzenie FZ (faktur zakupowych w walucie euro dokumentem PZ (przyjecie zewnetrzne), tworzenie WZ, kontrola stanów magazynowych. Kontrola faktur kosztowych itp.

Wymagania

znajomość programu Comarch ERP Optima
znajomości języka włoskiego lub angielskiego dodatkowy atut.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się sprzedażą oryginalnych włoskich produktów spoży... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa