administor infrastruktury telekomunikacyjnej

Randstad Polska Sp. z o.o.

Kostrzyn nad Odrą, lubuskie

Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych.

Dla naszego Klienta, z branży produkcyjnej specjalizującego się w konstrukcjach stalowych, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 26102
Praca stała
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą

Zakres obowiązków:
  • administracja infrastrukturą telekomunikacyjną (konfigurowanie urządzeń i aktualizacja oprogramowania)
  • administracja aplikacjami: Active Directory, bazy danych (MS SQL, Oracle), poczty, WWW
  • monitorowanie urządzeń sieciowych
  • analizowanie zdarzeń systemowych
  • lokalizowanie błędów (diagnostyka i ich usuwanie) optymalizacja wydajności
  • współtworzenie architektury sieci oraz konfiguracja poszczególnych elementów sieci
  • aktualizacja dokumentacji technicznej
  • bieżące rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez użytkowników infrastruktury

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • doświadczenie w pracy w dużym środowisku IT (200 użytkowników)
  • umiejętność konfigurowania usług Active Directory, administrowania systemami Windows 2008/2012 Server oraz zarządzania zasadami grupy GPO
  • doświadczenie w tworzeniu skryptów\ automatów dla optymalizacji zarządzania środowiskiem serwerowym
  • umiejętności pisania skryptów PowerShell, .VBS, .BAT oraz zapytań SQL
  • biegłej znajomości konfiguracji sieci (LAN/ WAN oraz TCP/IP), urządzeń dostępowych oraz bezpieczeństwa systemów sieciowych.
  • praktyczna znajomość systemów zarządzania relacyjnymi bazami danych MS SQL, ORACLE
  • wiedzy z zakresu budowy i konfiguracji komputerów klasy PC oraz serwerów
  • znajomość zasad działania i eksploatacji sprzętu IT
  • znajomość systemów ERP i podstaw działania przedsiębiorstwa produkcyjnego (mile widziane)
  • dobra organizacja pracy, komunikatywność oraz zdolności analityczne
  • umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferta:
  • atrakcyjne warunki pracy na podstawie umowy o pracę
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • rozszerzony pakiet socjalny (motywacyjny system premii i nagród rocznych, prywatną opiekę medyczną, prywatne ubezpieczenie na życie, kurs językowy)

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)