Acquisition Manager

Devonshire

00-803 Warszawa, mazowieckie

Devonshire

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy deweloperskiej, specjalizującej się w budowie obiektów komercyjnych poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Acquisition Manager

Miejsce pracy: 00-803 Warszawa

Opis Stanowiska Acquisition Manager

Zakres obowiązków:

• koordynacja procesu nabywania gruntów pod nieruchomości komercyjne,

• analiza lokalizacji działek pod kątem ich atrakcyjności pod nowe inwestycje,

• negocjacje i kontakty z właścicielami,

• udział w uzyskiwaniu decyzji administracyjnych prowadzących do zakupu działki,

• przeprowadzenie analizy due diligence - technicznej, prawnej i finansowej.

• kontakty z urzędami, praca przy zmianach miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego,

• ścisła współpraca z Dyrektorem ds. Zakupu Gruntów.

Wymagania Acquisition Manager

Oczekiwania:

• kilkuletnie doświadczenie zawodowe zdobyte przy pozyskiwaniu gruntów pod nieruchomości komercyjne,

• wykształcenie wyższe, mile widziane związane z nieruchomościami,

• wiedza dotycząca nieruchomości gruntowych,

• sprawne czytanie i posługiwanie się planami zagospodarowania przestrzennego,

• wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz interpersonalne,

• zorientowanie na budowanie dobrych relacji z klientami, właścicielami gruntów,

• dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:

• ciekawą pracę w branży nieruchomości komercyjnych,

• atrakcyjne warunki finansowe oraz bogaty pakiet socjalny,

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Lokalizacja

Warszawa

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Devonshire WARSZAWA
Al. Jerozolimskie 56C
00-803 Warszawa
+48 22 820 93 60
biuro@devonshire.pl

Devonshire WROCŁAW
Ofiar Oświęcimskich 19
50-09 Wrocław
+48 797 021 610
wroclaw@devonshire.pl

www.devonshire.pl