Accounts Receivable Accountant

Antal SSC/BPO

Poznań, wielkopolskie

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • Obsługa księgowa klientów wewnętrznych w ramach centrum finansowo-księgowego,
  • Operacje księgowe w obszarze AR,
  • Kontrola poprawności i efektywności procesów oraz kontakt z klientem,
  • Dbałość o najwyższą jakość w procesach księgowych
  • Uzgadnianie kont klientów i identyfikacja odchyleń w rekordzie klienta oraz rozwiązywanie pojawiających się problemów
  • Tworzenie raportów
  • Numer referencyjny - AR/POZNAN/2017

Wymagania:

  • Przynajmniej roczne doświadczenie w księgowaniu należności
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w kontakcie z Klientem biznesowym
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość SAP
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, dobrej organizacji i terminowość wykonywanych zadań,
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz doskonałe zdolności interpersonalne
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl