Accounts Payable Process Expert

Devire

Poznań, wielkopolskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Poznań

Dla naszego Klienta, jednej z firm z Shared Service Center w Poznaniu, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko AP Process Expert dla procesów księgowych Accounts Payable.

Zadania:

  • Usprawnianie procesów księgowań Accounts Payable
  • Wdrażanie metodyk procesów oraz narzędzi
  • Szkolenie i wsparcie współpracowników w zakresie procesów AP, ich zasad i praktyk działania
  • Współpraca z zespołami projektowymi w celu definiowania problemów i wdrażania ich rozwiązań
  • Raportowanie postępów zespołu oraz współpraca z Team Leaderem, by utrzymywać wprowadzone zmiany
  • Ciągła analiza procesów w celu poszukiwania alternatywnych usprawnień

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze księgowości Accounts Payable oraz w standaryzacji/automatyzacji procesów
  • Znajomość zaawansowanych narzędzi służących do analizy regresji i projektowania eksperymentów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (B2/C1)
  • Nastawienie na rozwój, usprawnianie procesów oraz zainteresowanie nowymi technologiami

Oferta:

  • Możliwość rozwoju na nowym, samodzielnym stanowisku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Ciekawy pakiet benefitów - m.in. dofinansowanie do posiłków i lekcje językowe w biurze

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku angielskim.

Devire Devire Devire Devire