Accounting Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Warszawa Michael Page Na czas nieokreślony

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za szerokie spektrum obowiązków, zarządzanie podległym zespołem i będzie raportować bezpośrednio do CFO.

Idealny(a) Kandydat(ka) to osoba z minimum 2 letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku w dziale księgowości i bardzo dobrą znajomością języka angielskiego.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży mediowej PILNIE poszukujemy najlepszych kandydatów i kandydatek na stanowisko Accounting Manager.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za sporządzanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdania finansowego rocznego
  • Kontrola merytoryczna księgowości spółek
  • Współpraca z urzędami i audytorami
  • Współtworzenie procedur wewnętrznych
  • Sporządzanie raportów na potrzeby działu księgowości
  • Zarządzanie podległym zespołem

Profil kandydata

  • Możliwość podjęcia pracy najpóźniej od 1 grudnia
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • Minimum 2 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, w szeroko pojętej branży mediowej
  • Bardzo dobra znajomość polskiej Ustawy o Rachunkowości oraz wiedza dotycząca podatków
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność, odpowiedzialność, terminowość, umiejętność pracy pod presją czasu i w stresie
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, umiejętność zarządzania zespołem i analitycznego myślenia
  • Znajomość systemu SCALA jest dodatkowym atutem

Oferujemy

Nasz Klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów i pracę w prawdziwie międzynarodowym środowisku.

Please apply via the button on the right side of this job offer.
Poleć ofertę znajomemu

Page Personnel jest jedną z wiodących agencji doradztwa personalnego, prowadzącą projekty rekrutacyjne od poziomu entry level/graduates do poziomu starszych specjalistów i ekspertów.

Page Personnel jest częścią PageGroup - międzynarodowego lidera w dziedzinie rekrutacji specjalistycznej, posiadającego 164 biura w 34 krajach na całym świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobywanemu na rynku od 1994 r. marka Page Personnel jest rozpoznawana i ceniona w większości krajów Europy Zachodniej, w Azji, rejonie Pacyfiku oraz Ameryce Północnej i Południowej.

Dowiedz się więcej o Page Personnel