Accounting Manager (m/f)

Michael Page

Bielsko-Biała, śląskie

Michael Page Michael Page

Poszukuję osoby, która będzie nadzorowała, śledziła i oceniała codzienną pracę działu księgowego. Kandydat będzie ściśle współpracował z kierownictwem finansowym firmy.

Informacje o kliencie

Klientem jest wiodący wydawca muzyki, który specjalizuje się w produkcji i dystrybucji utworów muzycznych za pośrednictwem cyfrowych sklepów muzycznych, serwisów streamingowych i platform synchronizacyjnych.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie i nadzorowanie codziennymi działaniami działu księgowości
  • Monitorowanie i analiza danych księgowych oraz sporządzanie raportów lub zestawień finansowych
  • Księga główna, uzgodnienia aktywów kapitałowych, uzgodnienia wyciągów z rachunku powierniczego
  • Koordynacja i kompletacja rocznych audytów
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem księgowym
  • Koordynowanie i zatwierdzanie miesięcznych procesów płacowych, współpraca z działem HR
  • Monitorowanie relacji fakturowania międzyfirmowego
  • Roczne skonsolidowane sprawozdania finansowe ze spółkami zależnymi
  • Compliance i minimalizacja podatków
  • Deklaracja VAT

Profil kandydata

  • Co najmniej 7 lat doświadczenia zawodowego na wiodącym stanowisku księgowym w szybkiej i dynamicznej firmie
  • Doświadczenie w prowadzeniu rachunkowości finansowej
  • Doświadczenie w przygotowywaniu kalkulacji podatku dochodowego od osób prawnych
  • Doświadczenie w zarządzaniu podatkami i umiejętność interpretacji złożonych raportów finansowych
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jako Accounting Manager, Kierownik ds. Księgowości lub Kierownik ds. Finansowych
  • Zaawansowane umiejętności obsługi komputera w MS Office, oprogramowaniu księgowym i bazach danych
  • Znajomość zasad i praktyk księgowych i rachunkowych, przepisów prawa (PAS/MSR/MSSF)
  • Wymagany język angielski w stopniu bardzo dobrym, mile widziany język włoski

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczny czas pracy/ hybrydowy czas pracy
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie itp.)
  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz wdrażanie własnych inicjatyw
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Bielsko-Biała
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page