Accounting Coordinator with czech and polish / Koordynator ds. księgowości z czeskim i polskim

Valians International Sp. z o.o.

Bydgoszcz,Toruń,Włocławek,Grudziądz,Inowrocław,Brodnica,Świecie (praca w Belgii, okolice Brugii), kujawsko-pomorskie

Od: Valians International Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bydgoszcz,Toruń,Włocławek,Grudziądz,Inowrocław,Brodnica,Świecie (praca w Belgii, okolice Brugii)

POLLET GROUP jest rodzinną miedzynarodową firmą skupiającą 40 różnych spółek i zajmującą się uzdatnianiem wody. Ze względu na ciągły rozwój, POLLET GROUP poszukuje aktualnie kandydata/kandydatki na stanowisko: Accounting Coordinator with czech and polish / Koordynator ds. księgowości z czeskim i polskim
(miejsce pracy: Belgia, okolice Brugii)

Zadania:

  • Koordynowanie zadań administracyjnych i księgowych dotyczących filii POLLET GROUP w Polsce (Warszawa) oraz w Czechach (Niveko) zgodnie z wytycznymi POLLET GROUP z Belgii.
  • Nadzorowanie operacji księgowych oraz ksiąg rachunkowych odpowiednich firm i zewnętrznej księgowości firm lokalnych.
  • Raportowanie do działu finansowego POLLET GROUP.
  • Przestrzeganie system księgowego zgodnie z wewnętrzną polityka i praktyką POLLET GROUP
  • Usprawnianie i optymalizacja zadań administracyjnych i księgowych

Wymagania:

  • Wykształcenie i doświadczenie
  • Min. licencjat z ekonomia/rachunkowość.
  • Min. 1-2 lata doświadczenia w polski i czeskiej księgowości.
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku mile widziane.

Inne wymagania

  • Płynna znajomość języka polskiego i czeskiego ORAZ płynna znajomość jednego z języków: angielski, francuski, flamandzki.
  • Doświadczenie i wiedza z zakresu polskiej lub czeskiej księgowości
  • Gotowość do podjęcia pracy w Belgii
  • Umiejętności organizacyjne, motywacja, dynamizm w działaniu, ukierunkowanie na cel, autonomia, umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku

Oferujemy:

  • Belgijską umowę o pracę zgodną z belgijskim prawem pracy (m.in z lokalnymi obowiązującymi świadczeniami społecznymi)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie między 2 000 a 3 000 euros brutto/miesiąc (rozliczanie na podstawie 13,92 miesięcy rocznie zgodnie z prawem belgijskim)
  • Zakwaterowanie zapewnione przez POLLET GROUP
  • Interesującą karierę pełną wyzwań w rodzinnej firmie o ugruntowanej pozycji na międzynarodowym rynku
  • Stałą możliwość rozwoju umiejętności i zdolności w różnych krajach

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie bezpośrednio poprzez serwis.