TPA Poland
TPA to międzynarodowa i dynamicznie rozwijająca się grupa konsultingowa, będąca niezależnym członkiem Baker Tilly International, która świadczy usługi w szerokim spektrum doradztwa biznesowego, przy zachowaniu najwyższych standardów i w przyjazny dla klienta sposób.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Accountant

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • nadzorowanie pracy młodszego księgowego w zakresie świadczenia usług dla Klientów, w tym: weryfikacja zaksięgowanych transakcji, księgowanie dodatkowych transakcji, uzgadnianie sald kont, wykonywanie procedur zamknięcia miesiąca
  • samodzielne realizowanie zadań w zakresie usług świadczonych dla Klientów
  • sprawdzanie poprawności i kompletności dokumentów
  • sprawozdawczość dla klientów
  • księgowanie skomplikowanych transakcji
  • sprawdzanie kompletności i uzupełnianie zestawień
  • przygotowywanie deklaracji i kalkulacji podatkowych, sprawozdań GUS i NBP, weryfikacja wstępnych kalkulacji i deklaracji podatkowych przygotowanych przez członków zespołu, weryfikacja sprawozdań GUS i NBP
  • udział w przygotowywaniu sprawozdań finansowych i procesie zamknięcia roku
  • monitorowanie zmian w przepisach prawa podatkowego i księgowego
  • prowadzenie korespondencji z klientami w kwestiach otrzymanych dokumentów i przeprowadzonych transakcji (kompletność, błędy, braki, kwestie merytoryczne)
  • obsługa kontroli podatkowych, procesu badania ksiąg i sprawozdań finansowych
  • koordynowanie i organizowanie pracy Młodszych Księgowych i Asystentów oraz wsparcie merytoryczne zespołu

Oczekujemy:

  • minimum 3 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobrej znajomości polskich zasad rachunkowości (umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych będzie dodatkowym atutem)
  • bardzo dobrej znajomości prawa podatkowego
  • dobrej znajomości języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
  • umiejętności obsługi komputera, środowiska Windows
  • rzetelności, odpowiedzialności, dokładności
  • umiejętności organizacji pracy
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • znajomość obsługi programu księgowego Navision będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • rynkowe wynagrodzenie
  • otwartą i przyjazną atmosferę w pracy
  • okazję do praktycznego wykorzystania znajomości języka obcego
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • udział w szkoleniach merytorycznych i kursach językowych
  • kafeterię benefitów m.in. opiekę medyczną i pakiet sportowo-rekreacyjny
Po zapoznaniu się z poniższymi informacjami dotyczącymi danych osobowych wyślij nam swoje CV za pomocą aplikacji on-line.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Klikając w przycisk "Aplikuj", "Aplikuj teraz" lub w innych sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do TPA Management Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu (61-730) przy ul. Młyńskiej 12 (Administrator Danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora danych Swoich danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.