Accountant with English and German/Księgowy z językiem angielskim i niemieckim

Adecco Poland Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Łódź

Zadania/Responsibilities:

  • Weryfikacja prawidłowości faktur / Verification of invoice correctness
  • Terminowe i prawidłowe księgowanie faktur zgodne z zasadami rachunkowości oraz wymogami legalnymi i fiskalnymi dla krajów operacyjnych / Timely and correct invoice booking accorging to accounting rules and leagal nad fiscal requirements for operating countries
  • Współpraca z klientami w celu zapewnienia płatności w terminie / Cooperation with clients to ensure payment of time
  • Weryfikacja kont GR/IR / Veryfication of GR /IR account and taking responsibilities to clear open items
  • Terminowe i dokładne wykonywanie zadań związane z comiesięcznym zamknięciem miesiąca / Contributes to the timely and accurate performing tasks related to the monthly closing
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach, przejawianie własnej inicjatywy w ramach powierzanych obowiązków / Participation in the projects and shows initiative in order to implement improvements and standarization
  • Dostarczanie wyników zgodnie z ustalonymi celami KPI / Delivers results according in the set goals (KPI's) in order to contribute to effective realization of learn objectives

Wymagania/Requirements:

  • Doświadczenie na stanowisku w księgowości międzynarodowej / Experience with international accountancy area
  • Higer education / Wyższe wykształcenie
  • Znajomość języka angielskiego i niemieckiego / English and German language is must
  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP / SAP knowledge

Oferujemy/We offer you:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku / Work in international environment
  • Możliwości rozwoju / Skills Developing
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / Permanent contract
  • Atrakcyjne wynagrodzenie / Good salary
  • Wysokie premie za realizację wskaźników KPI / High bonuses for KPI's realisation
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ZFSŚ) / Benefits Package (private healthcare, sports card, ZFSŚ)

Numer referencyjny: AEG/PS/2017
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.