Accountant (m/f)

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za wykonywanie aktywności księgowych w zespole kosztowym renomowanej organizacji o międzynarodowych standardach pracy.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest globalny dostawca rozwiązań IT. Od 2009 roku nieustannie rozszerza obszar działania w branży IT, pozyskując coraz to większe grono zadowolonych partnerów biznesowych na całym świecie. Nasz klient oferuję najlepsze na rynku oprogramowanie, narzędzia do budowy infrastruktury sieciowej, serwerowej oraz rozwiązania chmurowe.

Opis stanowiska

  • Nadzór nad księgami spółek krajowych i zagranicznych z rejonu Europy, Azji, Ameryki
  • Współpraca z zagranicznymi biurami księgowym
  • Ewidencjonowanie w systemie ERP kosztów spółek
  • Wystawianie faktur sprzedażowych oraz faktur korygujących dla spółek z Grupy
  • Analiza transakcji sprzedaży pod kątem podatkowym, w tym sposób i miejsce opodatkowania transakcji
  • Aktywne uczestniczenie w planowaniu i realizacji procesów zamknięcia miesiąca i roku
  • Współpraca w zakresie udoskonalania procesów spółek zmierzających do realizacji strategicznych celów Grupy
  • Koordynacja i weryfikacja prac asystentów
  • Poszukiwanie i wdrażanie optymalizacji pracy działu
  • Bezpośrednie raportowanie wyników pracy do Głównego Księgowego

Profil kandydata

  • 2 letnie doświadczenie w dziale księgowości
  • Dobra znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego (pozwalającej na swobodną komunikację w mowie i piśmie)
  • Inicjatywa oraz zdolność do poszukiwania nowych rozwiązań
  • Umiejętności analityczne
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Praca z gronem doświadczonych specjalistów
  • Swobodna, pozytywna atmosfera
  • Nieustanny rozwój zawodowy
  • Strefa chillout
  • Darmowy parking (również dla rowerów)
  • Elastyczne formy współpracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Lekcje angielskiego
  • System kafeteryjny MyBenefit
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page