HRO Personnel

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko:

Account Manager

ZADANIA:

• Realizacja planów sprzedażowych;
• Pozyskiwanie i zarządzanie klientami w rejonie Dolnego Śląska;
• Współpraca z Project Managerami, Kosultanami, trenerami;
• Wspieranie działań marketingowych firmy;
• Pozyskiwanie i przekazywanie danych oraz informacji o bieżących wydarzeniach;
• Raportowanie działań zgodnie z procedurami.

WYMAGANIA:

• 3 lata doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą usług;
• Mile widziane doświadczenie w branży konsultingu HR;
• Bardzo dobra znajomość programu Microsoft Office;
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
• Otwartość i szybkość uczenia się;
• Prawo jazdy kat. B;
• Wysoka kultura osobista.

OFERUJEMY:

• Pracę w szybko rozwijającym się i pełnym wyzwań środowisku o wysokich standardach;
• Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego;
• Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
• Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa i prowizja;
• Umowa o pracę.

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę HRO Personnel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 182, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.