Opis stanowiska pracy

RTB House to działająca globalnie, polska spółka specjalizująca się w innowacyjnej technologii retargetingowej. Dzięki autorskiemu silnikowi do zakupu reklam, opartemu na algorytmach deep learningowych, RTB House pomaga klientom na całym świecie zwiększać sprzedaż i osiągać krótko-, średnio- i długo-terminowe cele.

Firma została założona w 2012 roku i obsługuje aktualnie ponad 1000 kampanii, na więcej niż 40 rynkach Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji i Pacyfiku oraz Ameryki Łacińskiej. Zespół tworzy ponad 200 specjalistów i stale rośnie.

Twoje zadania:

  • Obsługa posprzedażowa Klientów
  • Aktywna komunikacja i budowanie trwałych relacji z Klientami
  • Optymalizacja i efektywne zarządzanie portfelem Klientów
  • Przygotowywanie ofert, prezentacji i raportów dla Klientów
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji

Nasze wymagania:

  • 2 lata doświadczenia w obsłudze posprzedażowej Klientów B2B w branży online
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność rozumienia i precyzowania potrzeb biznesowych Klienta
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy własnej, umiejętność priorytetyzacji pracy

W zamian oferujemy:

  • Pracę w firmie wiodącej w swojej branży, będącej liderem na rynku polskim
  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w dziedzinie RTB - najszybciej rozwijającej się kategorii reklamy internetowej
  • Udział w unikalnym na rynku międzynarodowym projekcie
  • Przyjazną atmosferę pracy z jasno określonymi zadaniami w zorganizowanym zespole profesjonalistów

"Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RTB House S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez RTB House S.A. i spółki z nią powiązane, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (tekst jednolity Dz.U.1997 nr 133 poz. 883 z późn. zm). Oświadczam, że zostałam/-em poinformowana/-y, że Administratorem moich danych osobowych jest RTB House S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Złotej 61/101 oraz, że mam prawo wglądu do swoich danych oraz prawo do ich poprawiania."

Prezentacja firmy

RTB House is a global company that provides state-of-the-art reta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management