Opis stanowiska pracy

Twoje przyszłe wyzwania

  • Bieżąca obsługa klienta w terenie, w celu zapewnienia ciągłości biznesowej
  • Rozwój relacji z klientami, weryfikacja jakości oraz zapewnienie wysokiego poziomu świadczonych usług
  • Realizacja celów sprzedażowych związanych z rozwijaniem współpracy z klientami na dodatkowe usługi
  • Negocjowanie warunków handlowych
  • Kontrola i rewizja wyników klientów do założonych celów biznesowych.
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia klientom najwyżej jakości rozwiązań.

Kogo szukamy?

  • 2 lata doświadczenia w sprzedaży i/lub zarządzaniu klientami w B2B oraz rozwoju biznesu poprzez budowanie relacji z klientami
  • Umiejętności przeprowadzania złożonych analiz biznesowych
  • Prawa jazdy kat.B oraz chęci do pracy w terenie i gotowości do podróży służbowych do klientów – woj. śląskie - 1-2 dni w tygodniu/raz na 2 tygodnie
  • Dobrej znajomości MS Office
  • Biegłej znajomości języka polskiego
  • Zaawansowanej znajomości języka angielskiego

Co oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej korporacji dostarczającej innowacyjne rozwiązania w zakresie optymalizacji łańcucha dostaw dla branż takich dobra konsumpcyjne, świeża żywność i produkcja.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, bonus roczny i pakiet benefitów (np.: ubezpieczenie zdrowotne)
  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • Praca w międzynarodowym środowisku pełnym wyzwań z możliwością rozwoju w strukturach regionalnych.
  • Przyjazną atmosferę pracy opartą na wzajemnym zaufaniu i szacunku
  • Szerokie perspektywy rozwoju zawodowego i osobistego

Prezentacja firmy

CHEP jest światowym liderem w usługach wynajmu palet i kontenerów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inne