Opis stanowiska pracy

Jesteśmy agencją full service. Nasze doświadczenie to 15 lat na rynku reklamy i wsparcia sprzedaży. Ogromny bagaż doświadczenia przełożył się na dziesiątki dużych realizacji, kampanii marketingowych i sprzedażowych, a także setki mniejszych działań.

W chwili obecnej poszukujemy osób na stanowisko:

Account Manager

Miasto: Warszawa

Opis stanowiska

  • Obsługa obecnych i nowych Klientów agencji, głównie w projektach związanych z produkcją materiałów reklamowych, ale nie tylko.
  • Projektowanie i nadzór nad realizacją kampanii reklamowych, działań promocyjnych, eventów.
  • Aktywna współpraca sprzedażowa z klientem
  • Dbanie o jakość i terminowość realizowanych projektów
  • Tworzenie i kontrolowanie kosztów zewnętrznych i wewnętrznych projektu
  • Współpraca z pozostałymi działami agencji

Wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w obsłudze Klienta biznesowego
  • Doświadczenie w branży reklamowej
  • Praktyczną wiedzę dotyczącą poligrafii (druk wysokonakładowy, druk wielkoformatowy)
  • Prawo jazdy kat. B (czynne)-warunek konieczny

Poszukujemy osób komunikatywnych, zmotywowanych, zaangażowanych, umiejących radzić sobie pod presją czasu. Osób z pozytywnym podejściem, chętnych rozwijać swoje umiejętności. Kreatywnych, dokładnych i pracowitych, umiejących cieszyć się mniejszymi i większymi sukcesami

Oferujemy:

  • Krew, pot i łzy każdego dnia, w zamian gwarantujemy współmierną do włożonego wysiłku satysfakcję z możliwości realizowania własnych pomysłów.
  • Ciężką pracę, gdyż walczymy o każdy projekt do końca, ale w przyjaznej i swobodnej atmosferze.
  • Stałe zatrudnienie w niepowtarzalnym i dynamicznym zespole
  • Nowe wyzwania każdego dnia
  • Możliwość rozwinięcia skrzydeł
  • Brak dresscod’u i korpo stajlu jest naszym niezaprzeczalnym atutem;)

Generalnie jeśli widzisz się w pracy w dynamicznie rozwijającej się agencji reklamowej i nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych, aplikuj!

Prezentacja firmy

Jesteśmy agencją full service. Nasze doświadczenie to 14 lat na r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi