Opis stanowiska pracy

Planet Media to prężnie działająca na polskim rynku, niezależna agencja reklamowa. Tworzymy kompleksowo nieziemskie projekty, które czasem potrafią wystrzelić w kosmos! Od 10 lat działamy w Content marketingu. W naszej galaktyce nie istnieją czarne dziury. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

                      ACCOUNT MANAGER

Zakres obowiązków:

- aktywne pozyskiwanie nowych klientów,

- współpraca i rozwijanie relacji z dotychczasowymi klientami firmy,

- przygotowywanie strategii i prezentacji,

- spotkania handlowe,

- raportowanie,

- prowadzenie negocjacji,

- koordynowanie realizacji kampanii reklamowych,

- współpraca z działem IT , grafikami, redakcją

Wymagania

- doświadczania w branży reklamowej / New Business

- nastawienia na realizacje celów i ciągłego podnoszenia kwalifikacji,

- kreatywności i nieszablonowego podejścia do każdej kampanii reklamowej,

- łatwości w redagowaniu tekstów (tzw. lekkie pióro),

- dobrej znajomości pakietu MS-Office, Social Media i rynku reklamy - zwłaszcza internetowej,

- sumienności i zaangażowania w realizację powierzonych zadań,

- otwartości i komunikatywności,

- empatii i kultury osobistej,

- umiejętności pracy w Zespole,

- znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację,

Oferujemy:

- stałą umowę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- udział w różnorodnych nieziemskich projektach,

- możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia,

- swobodną i przyjazną atmosferę w pracy,

- świetną lokalizację biura z pięknym widokiem na Warszawę,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV + listu motywacyjnego, w tytule e-maila wpisując: Account Manager

 Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

"Niniejszym wysyłając CV i list motywacyjny wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją w tym także po jej zakończeniu w przyszłych procesach rekrutacyjnych w Planet Media Sp. z o.o. odpowiadających mojemu profilowi wykształcenia zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883. Przyjąłem/jęłam do wiadomości, że zgodę na przetwarzanie danych w powyższym zakresie mogę odwołać w każdej chwili kierując stosowne oświadczenie do Planet Media Sp. z o. o."

Jednocześnie informujemy, iż nadesłanych dokumentów nie zwracamy oraz skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Planet Media Sp. z o.o. - spółka zarządzająca powierzchnią reklam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja