Opis stanowiska pracy

ITPunkt Sp. z o.o. - dostawca nowoczesnych rozwiązań informatycznych do swojego oddziału w Krakowie poszukuje osób na stanowisko:

Account Manager

Obowiązki:

  • Reprezentowanie firmy oraz budowanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami i Partnerami
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów i ich bieżąca obsługa
  • Rozwój sprzedaży poprzez realizację założonych celów
  • Analiza potrzeb i doradztwo w zakresie rozwiązań IT
  • Przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenia prezentacji i negocjacji

Wymagania

Kompetencje:

  • Dobra znajomość branży IT, szczególnie sprzętu klasy enterprise
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z Klientem
  • Skuteczne umawianie spotkań (telefonicznie)
  • Umiejętność przygotowywania ofert handlowych, prowadzenia prezentacji i negocjacji
  • Znajomość procesu sprzedaży w branży IT
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Doświadczenie:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w sprzedaży B2B w branży IT (mile widziane doświadczenie w sprzedaży sprzętu i oprogramowania producentów takich jak Dell, HP, IBM, Fujitsu, VMware, Oracle, Microsoft itp.)
  • Doświadczenie w prowadzeniu samochodu (czynne prawo jazdy kat. B)

Cechy:

  • Zaangażowanie i sumienność
  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • Mmotywacja i orientacja na realizację założonych zadań
  • Umiejętność organizowania czasu pracy
  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • Stałe wynagrodzenie zasadnicze oraz premię adekwatną do osiągnięć
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dużą samodzielność i odpowiedzialność

Prezentacja firmy

ITPunkt Sp. z o.o. jest dostawcą nowoczesnych usług informatycznych oraz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak, premia adekwatna do wyników
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż