Opis stanowiska pracy

S-NET to nowoczesny dostawca usług telekomunikacyjnych i hostingu dla biznesu, , jesteśmy liderem krakowskiego rynku telekomunikacyjnego. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Account Manager, który będzie odpowiedzialny za sprzedaż usług telekomunikacyjnych S-NET dla rynku klientów biznesowych.

Jesteśmy grupą młodych ludzi, pełnych zapału do tworzenia czegoś wielkiego. Dołącz do naszego zespołu, poznaj nasze plany oraz młody responsywny Zarząd, który kieruje S-NETem.

  • Miejsce pracy: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Numer referencyjny: AM/03/2017

Opis stanowiska:

  • Miejsce pracy: siedziba firmy w Krakowie
  • Dział: Handlowy
  • Typ pracy: 9-17 lub 10-18

Zadania:

  • pozyskiwanie nowych klientów segmentu B2B,
  • nawiązywanie relacji handlowych,
  • przygotowanie ofert i domykanie kontraktów,
  • budowanie bazy klientów,
  • obsługa własnych klientów,

Wymagania:

  • posiadasz co najmniej roczne doświadczenie w sprzedaży,
  • lubisz przygotowywać i prowadzić prezentacje,
  • posiadasz wiedzę techniczną lub chcesz ją zdobyć w czasie pracy,
  • cenisz współpracę z ludźmi i lubisz sprzedawać,
  • posiadasz wykształcenie co najmniej średnie,
  • potrafisz weryfikować i wspierać poprawność prowadzonego procesu sprzedaży,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • jasne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i premię proporcjonalną do osiąganych wyników sprzedażowych,
  • pakiet socjalny,
  • możliwość poznania środowiska biznesowego oraz ciągłego rozwoju,
  • pakiet szkoleniowy wewnątrz organizacji, jak również na zewnątrz,
  • możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji ciekawych projektów dla Klientów,
  • odpowiednie narzędzia pracy.
  • Dedykowany osobisty samochód, komputer, itp.

Prezentacja firmy

S-NET Sp. z o.o. to dostawca usług telekomunikacyjnych dla biznes... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Internet / e-commerce