Opis stanowiska pracy

Millenium Studio zatrudni osobę na stanowisko Account Manager.
Poszukujemy osoby ambitnej oraz kreatywnej, która poprowadzi każdy zlecony jej projekt od początku do końca, bez względu na stopień jego skomplikowania. Pomóż nam zbudować zespół, który stanie na przeciw każdemu wyzwaniu! Będziemy mile zaskoczeni jeśli to dzięki Tobie poszerzymy swoją wiedzę. Dodatkowo docenimy jeśli masz już doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

Zakres obowiązków:
• Przygotowanie oraz negocjacja ofert.
• Udział w procesie pozyskiwania nowych Klientów.
• Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami.
• Opieka nam prowadzonymi Klientami oraz ich projektami.
• Rozliczanie nadzorowanych projektów.
• Reprezentowanie firmy podczas spotkań z Klientami.
• Pisanie i redagowanie treści reklamowych.
• Ścisła współpraca z zespołem grafików i programistów.
• Planowanie i realizacja kampanii reklamowych Klienta.

Oferujemy:
• Stałą pracę w przyjaznej a zarazem profesjonalnej atmosferze z młodym kreatywnym zespołem.
• Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.
• Poznanie specyfiki pracy w naszej agencji.
• Możliwość realizacji własnych pomysłów.
• Stanowisko zapewniające dużą samodzielność.
• Uczestnictwo w ciekawych projektach.
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.
• Możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania:
• Kreatywność i odpowiedzialność.
• Doświadczenie w prowadzeniu rozmów handlowych i negocjacji.
• Wysoka komunikatywność.
• Znajomość branży internetowej/reklamowej.
• Zdolność organizacji oraz umiejętność analitycznego myślenia.
• Umiejętność prowadzenia rozmów oraz utrzymanie dobrych relacji z Klientami.
• Umiejętność pracy w zespole.
• Nastawienie na realizację celów.
• Śledzenie trendów związanych z branżą interaktywną.

Prezentacja firmy

Chcemy być odpowiedzią na Państwa oczekiwania.<br/><br/>Komplekso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media