Opis stanowiska pracy

Co będziesz robić:

- Przygotowywać oferty oraz prowadzić prezentacje
- Uczestniczyć w procesie planowania i prowadzenia kampanii reklamowych
- Utrzymywać trwałe i dobre relacje z klientami
- Obsługiwać klientów, poznawać ich potrzeby i oczekiwania względem projektów
- Zapewniać wszystkim zainteresowanym dostęp do informacji istotnych dla prowadzonej kampanii
- Koordynować pracę osób zaangażowanych w projekt
- Raportować

Wymagania

Od Ciebie oczekujemy:

- Doświadczenia w pracy w agencji interaktywnej, reklamowej
- Doświadczenia w przygotowywaniu ofert
- Doświadczenia w samodzielnie prowadzonej obsłudze Klienta
- Znajomości narzędzi wykorzystywanych w działaniach promocyjnych
- Sprawnego zarządzania czasem własnym i innych osób
- Umiejętności skutecznej komunikacji i pracy pod presją czasu
- Umiejętności znajdowania rozwiązań i elastyczności działania
- Odpowiedzialności za wykonywaną pracę i jej efekty
- Sprawnej obsługi pakietu Office

Nasza oferta obejmuje:

- Pracę w agencji interaktywnej o stabilnej i ciągle rosnącej pozycji rynkowej
- Rozwój zawodowy
- Przyzwoite wynagrodzenie z tendencją wzrostową
- Pracę w lekkich oparach absurdu (który pomaga zwalczać stres)

Spełniasz powyższe wymagania? Zawalcz o stanowisko!

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)."

Prezentacja firmy

Jesteśmy twórczą agencją interaktywną skupiającą się na projektow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media