Opis stanowiska pracy

Dignitally to agencja interaktywna, zajmująca się zarządzaniem Twoją marką w Internecie. Działamy w obszarach Social Media, Interactive, Marketing i Design. Kompleksowo przygotowujemy kampanie marketingowe i społecznościowe, projektujemy narzędzia komunikacji, by zaangażować twoich odbiorców. Planujemy od podstaw, koncentrując się na tym, co i komu chcesz przekazać. Obecnie poszukujemy Account Managera.

Kogo potrzebujemy?

Osoby, która pomoże nam w realizacji kampanii, prowadzonych dla obecnych i przyszłych klientów.

Zadaniem Twoim, jako Account Managera będzie:

  • pośredniczenie w kontaktach między agencją a klientem, rozpoznanie jego potrzeb i udział w projektowaniu rozwiązań, które będą dla niego najlepsze
  • prowadzenie spotkań, prezentacji dla klientów i doradztwo w zakresie optymalnych rozwiązań kampanii marketingowych
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientem poprzez stały kontakt w trakcie oraz po realizacji projektu

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w branży interaktywnej (minimum 1 rok)
  • Umiejętność podejmowania szybkich decyzji
  • Doświadczenie w pracy z Klientem (stały, bezpośredni kontakt z klientem w celu dostosowania i monitorowania efektów pracy)
  • Zaradność, dynamiczność, wychodzenie z własną inicjatywą
  • Umiejętność planowania i prowadzenia nadzoru nad wszystkimi etapami prac związanych z prowadzoną kampanią (wyznaczanie i koordynacja zadań, pilnowanie terminów, ustalanie priorytetów )
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektem i kierowaniu zespołem
  • Wysokie kompetencje interpersonalne umożliwiające nawiązanie pozytywnych i trwałych relacji z Klientem
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

Byłoby świetnie, gdybyś posiadał/a głębszą znajomość zagadnień, takich jak:

  • serwisy www,
  • marketing internetowy,
  • kampanie Google AdWords,
  • e-mail/sms marketing,
  • narzędzia Social Media, etc.

A dodatkowo jeszcze gdybyś był/a osobą pro - aktywną, o kompleksowym, strategicznym podejściu, która dba o każdy detal w wykonywanej pracy.

Oferujemy:

Dobre wynagrodzenie i umowę o pracę, komfortowe biuro, własny sprzęt i wsparcie ludzi, którzy jak ty chcą robić ciekawe projekty i ciągle się rozwijać.

Jeśli wydaje ci się, że większość lub wszystkie wymagania opisują ciebie, prześlij swoją aplikację.

Prezentacja firmy

Agencja Interaktywna<br/>Jesteśmy zgranym zespołem ludzi z pasją, któryc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce