Opis stanowiska pracy

Dla naszego partnera – spółki Cloud 9 specjalizującej się w e-marketingu poszukujemy dynamicznego, doświadczonego Account Managera, który będzie odpowiedzialny za codzienną współpracę z międzynarodowymi klientami (USA, Skandynawia).

Wymagania

Zadania:
- budowanie relacji z nowymi i obecnymi klientami,
- codzienna współpraca z klientami międzynarodowymi (USA, Norwegia),
- odpowiedzialność za cały proces komunikacyjny z klientem, aktywna koordynacja projektów jako centralny punkt kontaktowy,
- przygotowywanie kluczowych rekomendacji i związanych z nimi prezentacji dla klientów, eksploracja klientów,
- codzienna współpraca z wszystkimi działami firmy na każdym etapie projektu,
- współpraca z podwykonawcacami, firmami zewnętrzymi,
- egzekucja projektów,
- budowanie i realizacja strategii sprzedaży,
- stałe monitorowanie działań, tworzenie raportów, ewaluacja

Wymagania:
- wykształcenie wyższe,
- minimum 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku Account Managera,
- wysokie umiejętności budowania trwałych relacji z klientami,
- biegła znajomość języka angielskiego – w mowie i w piśmie
- umiejętności sprzedażowe,
- skuteczność w osiąganiu celów,
- bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność,
- lekkie pióro, sprawne posługiwanie się językiem pisanym,
- wysokie zaangażowanie,
- biegła obsługa komputera, bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
- kreatywność oraz inicjatywa w działaniu,
- doskonałe zdolności komunikacyjne.

Poszukujemy osób:
- dynamicznych, zaangażowanych i wytrwałych w działaniu,
- posiadających cenną umiejętność pracy w zespole,
- kreatywnych, samodzielnych, mających niestandardowe pomysły,
- świetnie znających branżę internetową,
- o wnikliwym umyśle, pozwalającym na stały rozwój powierzonego projektu,
- umiejących pracować pod presją czasu.

Oferujemy:
- pracę na pełny etat w przyjaznym, młodym i dynamicznym zespole,
- możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
- udział w interesujących, rozwojowych projektach,
- duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań,
- stałe wsparcie merytoryczne i organizacyjne doświadczonych współpracowników,
- możliwość zdobywania doświadczenia w ciekawym, wielonarodowym i wielokulturowym środowisku.

CV oraz list motywacyjny w języku angielskim wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy przesyłać poprzez system Infopracy.

Prezentacja firmy

Balsamstudio zajmuje się szeroko rozumianym projektowaniem graficznym. P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media