Opis stanowiska pracy

Greg International Sp. z o.o. właciciel marki LOGOGIFTpl to krakowska firma działająca od 15 lat w branży importu i produkcji upominków reklamowych.

W związku z rozwojem działu sprzedaży poszukujemy 3 kandydatów do dwóch oddziałów na stanowisko

Account Manager

Upominki reklamowe

Miejsce pracy: Kraków

Nr ref. AM-06-2016-KR

Miejsce pracy: Poznań

Nr ref. AS-06-2016-PZ

Oczekiwania od kandydatów:

Co najmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

Praktyczna znajomość rynku B2B w Polsce;

Umiejętność samodzielnego planowania i organizowania swojej pracy,

Kreatywność i zdolności organizacyjne;

Utrzymywanie trwałych i dobrych relacji z bieżącymi klientami i budowanie relacji z nowymi klientami

Dbanie o jakość obsługi klienta zgodną ze standardami firmy

Łatwość nawiązywania i utrzymywania długotrwałych kontaktów handlowych;

Wysoka kultura osobista;

Umiejętność obsługi środowiska Windows oraz pakiety MS Office.

Oferujemy:

Pracę w prężnie rozwijającej się firmie

Dużą możliwość rozwoju zawodowego;

Stabilność zatrudnienia;

Ciekawą i atrakcyjną pracę w dobrze zorganizowanym młodym zespole;

Odpowiedzialność oraz samodzielność działania;

Stałe wynagrodzenie na poziomie rynkowym oraz nielimitowaną wysokość

premii zależną od wyników.

CV + list motywacyjny + zdjęcie, opatrzone odpowiednim numerem referencyjnym prosimy przesłać TYLKO pocztą elektroniczną.
Prosimy róznież dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych zawartych w ofercie pracy w celach rekrutacyjnych,
zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych,
Dz.U. nr 133, poz. 833”

Prezentacja firmy

Jesteśmy jednym z największych dostawców gadżetów reklamowych dzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Inne