Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Account Manager

Miejsce pracy: Katowice

Miejsca pracy: cała Polska (z koncentracją na woj. łódzkie, śląskie, małopolskie)

Zadania, za które będziesz odpowiedzialny:

  • Zarządzanie sprzedażą poprzez rozwijanie nowego biznesu zgodnie z planem rozwoju grupy
  • Aktywne identyfikowanie nowych możliwości poszukiwań, korzystanie z serwisów społecznościowych, tj. LinkedIn
  • Zarządzanie i rozwijanie istniejącego portfela klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Aktualizowanie wewnętrznego systemu raportowania, prowadzenie kalendarza
  • Uczestnictwo w szkoleniach zagranicznych oraz udział w targach, spotkaniach branżowych

Co się przyda i co jest konieczne, aby do nas dołączyć:

  • Min. 2 - letnie doświadczenie w sprzedaży B2B, preferowane w branży TSL
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - min. na poziomie B2 (do komunikacji wewnętrznej)
  • Zdolności negocjacyjne, dobra organizacja swojej pracy, nastawienie na klienta
  • Samodzielność w działaniu oraz umiejętność współpracy z zespołem
  • Gotowość do częstych wyjazdów, elastyczność
  • Prawo jazdy kat. B

Co możemy Tobie zaoferować:

  • Pracę dla światowego lidera w branży zabezpieczania ładunków w transporcie
  • Atrakcyjne, indywidualnie negocjowane warunki zatrudnienia
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w terenie (spotkania z klientami) oraz pracę biurową na zasadzie Home Office
  • Szeroki pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, dodatki na Święta
  • Podstawowe narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy
  • Możliwość rozwoju oraz realizacji własnych ambicji
  • Odpowiednie wdrożenie na stanowisko pracy oraz uczestnictwo w szkoleniach zagranicznych

Oferta dotyczy pracy stałej. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Numer referencyjny: AM/04/2019/PZN
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.