Cyclad Sp. z o.o.

Account Manager

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gdańsk

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Sprzedaż - Account Management

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa Klientów w zakresie sprzedaży usług outsourcingu IT
  • Doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań
  • Tworzenie i realizacja strategii sprzedaży i pracy Oddziału
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami i Partnerami firmy
  • Wsparcie w procesie rekrutacji i zatrudniania Specjalistów na potrzeby prowadzonych projektów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w sprzedaży usług outsourcingu IT i/lub usług rekrutacji IT
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność w prowadzeniu procesu sprzedaży
  • Doskonałe zdolności interpersonalne, komunikacyjne
  • Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów i relacji biznesowych
  • Wysokie umiejętności negocjacyjne
  • Orientacja na osiąganie celów biznesowych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B
  • Międzynarodowe i dynamiczne środowisko pracy
  • Pracę przy ciekawych i ambitnych projektach
  • Dużą swobodę działania
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatną opieka medyczna (możliwość rozszerzenia pakietu na rodzinę), pakiet Multisport benefit
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.