Opis stanowiska pracy

Zgrany zespół z ponad 10-cio letnim doświadczeniem w branży SEO/SEM, potrzebuje odpowiedzialnego i godnego zaufania Account Managera.

Jeżeli czujesz, że jesteś osobą której można powierzyć:

- samodzielną odpowiedzialność za budowanie długotrwałych relacji z Klientami,
- analizę ich potrzeb
- monitoring skuteczności tworzonych dla nich kampanii reklamowych
- i dodatkową sprzedaż usług klientom, z którymi masz nawiązane relacje (żadne zimne kontakty!)

to aplikuj! :)

Nie ma dla nas znaczenia, gdzie się do tej pory uczyłeś - chyba, że jest to powiązane z naszą branżą - wtedy od razu przyznajemy wielkiego plusa. Dużo niż teoretyczne doświadczenie cenimy wiedzę popartą doświadczeniem, która z kolei będzie niezbędna - aby uzyskać to stanowisko wymagamy przynajmniej rocznego doświadczenia pracy w branży marketingu internetowego.

Praca będzie wymagała dużego zaangażowania i otwartości na wdrażanie zmian. Nie zapomnimy jednak tego odpowiednio wynagrodzić :)

Napisz do nas. Porozmawiamy jak możemy zgrać nasze oczekiwania i wymagania,
abyś mógł tworzyć zespół razem z nami.

Z uwagi na dynamiczny rozwój struktur w naszej firmie spodziewaj się wielu możliwości rozwoju kariery w naszej agencji.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

- bieżąca obsługa Klientów firmy
- współpraca z działem SEO oraz SEM w zakresie realizacji prowadzonych projektów
- analiza potrzeb Klientów
- doradztwo w zakresie oferowanych usług i budowanie długotrwałych relacji z Klientami
- monitoring i analiza efektywności i rentowności prowadzonych projektów
- bieżące raportowanie skuteczności prowadzonych działań

O firmie:

Sempai to agencja e-marketingowa specjalizująca się w marketingu wyszukiwarkowym. Przygotowujemy i realizujemy strategię obecności w wyszukiwarkach zarówno dla niewielkich podmiotów rynków e-commerce jak również dla absolutnych liderów w swoich branżach.

Wymagania

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w Agencji SEM / Agencji reklamowej / Agencji interaktywnej
- dobra znajomość tematyki marketingu w wyszukiwarkach i analityki webowej
- umiejętność analizy danych w Google Analytics / Google Adwords
- wysoka kultura osobista, samodzielność i sumienność w działaniu
- umiejętność w prowadzeniu prezentacji ofertowych
- talent do budowania i utrzymywania dobrych relacji z Klientem

W zamian oferujemy:

- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- pracy w mega pozytywnym i ambitnym zespole
- szkolenia produktowe
- możliwość nauki i zbierania mnóstwa doświadczeń rozwijających Ciebie w kierunku który jest przecież Twoją pasją :)

Prezentacja firmy

Jesteśmy średniej wielkości agencją interaktywną specjalizującą się w pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Kadra zarządzająca