Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, jednego z dwóch największych polskich integratorów rozwiązań firmy technologicznej, poszukujemy osoby na stanowisko Account Managera.

Opis stanowiska

-Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych
-Współpraca z zespołem inżynierów oraz zewnętrznymi partnerami
-Dopasowywanie proponowanych rozwiązań IT do potrzeb klienta
-Koordynowanie procesów sprzedaży
-Prowadzenie negocjacji handlowych
-Obsługa przed- i posprzedażowa Klientów

Wymagania

-Znajomość technik i strategii sprzedaży oraz negocjacji
-Samodzielność w działaniu, umiejętność organizacji pracy własnej
-Zaangażowanie w wykonywane działania
-Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
-Umiejętność pozyskiwania nowych klientów i utrzymania relacji
-Chęć ciągłego podnoszenia własnych umiejętności
-Doświadczenie w sprzedaży sprzętu IT
-Doświadczenie w branży IT
-Zainteresowanie branżą IT i nowościami technologicznymi

Oferujemy

-Praca na pełen etat i nieregulowany czas pracy
-Po okresie próbnym, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
-Możliwość udziału w branżowych szkoleniach i rozwoju zawodowego
-Niezbędne narzędzia pracy - laptop i telefon służbowy oraz pełne wsparcie w realizowanych działaniach
-Samochód służbowy (również do użytku osobistego)

Prezentacja firmy

ERS| Defines positive change, agencja doradztwa personalnego nale... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż