BestMaven

Fabryka Nowych Technologii Sp. z o.o., właściciel marki Genuino, poszukuje osoby na stanowisko:

• account manager

Kluczowe są dla nas chęci do pracy, otwartość i pozytywne nastawienie. Ponieważ oferta dotyczy pracy przy dużym projekcie, istotne będzie także posiadane przez Ciebie doświadczenie, a wykształcenie kierunkowe potraktujemy jako dodatkowy atut.

Oferujemy pracę w młodym zespole przy wyjątkowym projekcie, w dynamicznie rozwijającej się firmie działającej na rynku nowych technologii. Podejmując pracę w Genuino będziesz miał/a okazję poznać nietuzinkowych ludzi i przyczynić się do rozwoju polskiej myśli przeciwplagiatowej.

Twoje zadania:

• aktywne pozyskiwanie nowych klientów (jednostki szkolnictwa wyższego, firmy),

• rozpoznawanie potrzeb klientów i doradztwo,

• reprezentowanie firmy podczas oficjalnych spotkań,

• negocjacje z kontrahentami,

• opieka nad kluczowymi klientami firmy,

• współtworzenie strategii sprzedaży,

• analiza rynku i konkurencji,

• raportowanie.

Oferujemy:

• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

• niezbędne narzędzia pracy,

• motywujący system wynagrodzenia: podstawa + premia,

• miła atmosferę pracy.

Praca odbywać się będzie w naszym krakowskim biurze przy ulicy Pachońskiego.

Prosimy o dopisanie klauzuli w CV:

Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Fabryka Nowych Technologii Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych.

Account Manager

• zaangażowanie, chęci do pracy,
• otwartość, łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów,
• nastawienie na realizację wyznaczonych celów,
• min. roczne doświadczenie w sprzedaży,
• min. średnie wykształcenie,
• prawo jazdy kat. B.

BestMaven