Opis stanowiska pracy

Jeżeli szukasz miejsca w którym "gra zespołowa" to podstawa wspólnego rozwoju prześlij do nas swoje CV, spotkajmy się i oceńmy nasz wspólny potencjał.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze marketingowej zarówno Klientów dużych jak i małych. Cel jaki stawiamy przed sobą to partnerska, profesjonalna współpraca i wspólny rozwój z naszymi Klientami.

Pracujemy m.in. dla: Polwax, AfiEurope, Kotanyi, Drozd, Castel Freres, Luxoft, Astra Polska, Platan Group, Awim, Budner i innych.

Opis stanowiska:
* pozyskiwanie nowych oraz współpraca z dotychczasowymi Klientami,

* nadzorowanie oraz rozwój bieżącej współpracy z klientami agencji,

* rozliczanie nadzorowanych projektów,

* prezentowanie opracowanych strategii marketingowych u Klienta,

* realizowanie założeń budżetowych,

* współprca z zespołem agencyjnym,

* współtworzenie kampanii dla naszych Klientów.

Wymagania

* doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z obsługą B2B,
* nastawienie na rozwój zawodowy,
* znajomość specyfiki branży reklamowej,
* umiejętność prowadzenia prezentacji,
* znajomość polskich i światowych trendów reklamowych,
* zaangażowanie, terminowość oraz umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:
* satysfakcjonujące wynagrodzenie stałe + premie,
* niezbędne narzędzia do wykonywania niniejszej pracy,
* pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się agencji,
* możliwość rozwoju zawodowego w obrębie agencji,
* realizację ciekawych projektów marketingowych.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą czekamy na Twoje CV z dopiskiem AM/BB/2015

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Reklamową z wieloletnim doświadczeniem w obsłudz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 500PLN - 9 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja