Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Monitorowanie i analiza rynku konkurencji,
  • Reprezentowanie firmy na różnych wydarzeniach (spotkania biznesowe, konferencje, wystawy, gale medialne),
  • Pozyskiwanie Kluczowych Partnerów Biznesowych,
  • Prowadzenie procesu negocjacji z największymi Partnerami Biznesowymi,
  • Współpraca z agencjami marketingowymi,
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych,
  • Tworzenie nowych rozwiązań biznesowych oraz niestandardowych
  • produktów marketingowo-sprzedażowych,
  • Cykliczne sładanie raportów swojej pracy i jej efektów.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • System premiowy „bez górnego limitu”, uzależniony od generowanego przychodu,
  • Systemy motywacyjne (premie, konkursy, integracje),
  • Przyjazną atmosferę w zespole młodych ludzi,
  • Możliwość ciągłej nauki, rozwoju, poszerzania wiedzy i spotkań z przedstawicielami największych polskich firm,
  • Ciekawą i twórczą pracę,
  • Miłą atmosferę,
  • Narzędzia do pracy (laptop, telefon komórkowy).

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie podparte wypracowaną bazą kontaktów,
  • Umiejętności w prowadzeniu procesów sprzedażowych i negocjacji biznesowych,
  • Kreatywność w poszukiwaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań majacych na celu zwiększanie efektywności sprzedaży,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz analitycznego myślenia,
  • Orientacja na wynik i osiąganie założonych celów sprzedażowych.

Prezentacja firmy

Projekt „Home Zone – jakość i niezawodność” to ogólnopolska inicjatywa, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Analityka