Opis stanowiska pracy

FAM Sp. z o.o.
Jesteśmy na rynku już ponad 5 lat. Rozwijamy się szybko i dynamicznie, ale również „z głową”. Pamiętamy, ze sukces to suma małych kroków powtarzanych dzień po dniu.
Nieustanny rozwój oraz chęć poszukiwania nowych rozwiązań sprawia, iż zespół Fine Art Media tworzą ludzie pewni swoich kompetencji oraz pełni zaangażowania w wykonywaną pracę. Jeśli posiadasz powyższe cechy i pragniesz dołączyć do naszego zespołu - nie wahaj się i aplikuj już dziś! Jesteśmy w programie Google Rising Stars.

Agencja interaktywna Fine Art Media poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Account Manager

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: FAM/WW/006/2016

W ramach tego stanowiska oferujemy:
• pracę w zgranym zespole o wysokiej dynamice rozwoju,
• możliwość wdrażania własnych pomysłów i ciągły rozwój zawodowy,
• stałą pensję i dodatkowy system motywacyjny,
• przyjazną i twórczą atmosferę pracy,
• dostęp do wszystkich narzędzi, potrzebnych do wykonywania powierzonych obowiązków,
• karta multisport.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• wymagamy minimum dwuletniego doświadczenia w sprzedaży powierzchni reklamowych w Internecie,
• bardzo dobrej znajomości zagadnień z zakresu SEM,
• bardzo dobrej znajomości rynku e-commerce,
• umiejętności szybkiego podejmowania decyzji,
• umiejętności pracy samodzielnej i zespołowej,
• wysokiej kultury osobistej oraz umiejętności interpersonalnych.

Do zadań osoby zatrudnionej należeć będą:
• obsługa nowych oraz stałych klientów firmy,
• kompleksowe zarządzanie kampaniami internetowymi Klientów agencji,
• tworzenie media planów oraz ofert,
• współpraca z pozostałymi działami wewnątrz firmy,
• nadzorowanie i raportowanie wyników kampanii,
• tworzenie strategii marketingowych,
• zarządzanie kampaniami e-commerce.

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji: CV, listu motywacyjnego na adres: kariera_fam[at]fineartmedia[dot]pl.
Do CV wraz z listem motywacyjnym prosimy dołączyć klauzulę:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Prezentacja firmy

Fine Performance Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce