MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Spółka z o.o.
MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej od wielu lat z powodzeniem wspiera firmy z Polski i Niemiec, świadcząc usługi HR. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, jakie wypracowaliśmy w ramach dotychczasowej działalności, dysponujemy szeroką gamą rozwiązań personalnych. Pozwalają nam one usprawniać procesy HR w firmach naszych Klientów oraz optymalizować ich nakłady finansowe.

Account Manager z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

 poszukiwanie i pozyskiwanie nowych Kontrahentów na rynku niemieckim

 przygotowanie ofert handlowych oraz prowadzenie negocjacji handlowych

 realizacja planów sprzedażowych

 współpraca z działem rekrutacji - koordynowanie zatrudniania pracowników na prowadzone projekty

Wybranemu kandydatowi oferujemy:

 możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur Firmy

 stabilność zatrudnienia

 bezpłatne szkolenia rozwijające wiedzę i umiejętności

 pracę w z dynamicznie rozwijającą się firmą o międzynarodowym zasięgu

Od kandydatów oczekujemy:

 wykształcenia wyższego (preferowane studia ekonomiczne, marketing, reklama)

 znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie pozwalającej na swobodną konwersację z klientem

 znajomości technik i metod pozyskiwania klientów

 umiejętności interpersonalnych

 otwartości na nowe wyzwania i nastawienie na realizację celów

 gotowości do odbywania podróży służbowych

 umiejętności pracy pod presją czasu

 prawa jazdy kat. B