Account Manager z j.niemieckim

WYG HR Consulting Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Naszym klientem jest wiodąca na rynku firma z branży reklamowej. W związku z jej dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Account Manager z j.niemieckim - Kraków

Zakres obowiązków:

  • Aktywna sprzedaż usług firmy (e-marketing i telemarketing)
  • Budowanie własnego portfolio klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych, prezentacji i kalkulacji cenowych
  • Wdrażanie projektów marketingowych
  • Realizowanie założonych planów sprzedażowych
  • Monitorowanie i nadzorowanie procesów produkcyjnych
  • Współpraca z innymi działami firmy i partnerami zewnętrznymi

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Umiejętności interpersonalne/komunikacyjne
  • Umiejętność budowania relacji z klientami
  • Motywacja do rozwoju zawodowego w branży reklamowej
  • Doświadczenie w branży reklamowej/marketingu/PR/e-commerce mile widziane - nie konieczne

Oferujemy:

  • Umowę o pracę (okres próbny i umowa na czas nieokreślony)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + systemy motywacyjne
  • Pakiet Świadczeń zdrowotnych
  • Elastyczny czas pracy
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz jasną ścieżkę kariery

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.