Opis stanowiska pracy

Firma informatyczna poszukuje osoby na stanowisko Account Manager do biura we Wrocławiu.

- nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych

- współpraca z zespołem inżynierów oraz zewnętrznymi partnerami

- koordynowanie procesów sprzedaży

- prowadzenie negocjacji handlowych

- obsługa przed- i posprzedażowa Klientów

Zapewniamy niezbędne narzędzia pracy - laptop i telefon służbowy oraz pełne wsparcie w realizowanych działaniach.

Oferujemy:

- praca na cały etat,

- po okresie próbnym zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- stałe wynagrodzenie i system premiowy,

- możliwość udziału w branżowych szkoleniach i rozwoju zawodowego.

Wymagania

- doświadczenie w sprzedaży w branży IT

- znajomość technik i strategii sprzedaży oraz negocjacji

- samodzielność w działaniu, umiejętność organizacji pracy własnej

- zaangażowanie w wykonywane działania

- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

- umiejętność pozyskiwania nowych klientów i utrzymania relacji

- chęć ciągłego podnoszenia własnych umiejętności

- zainteresowanie branżą IT i nowościami technologicznymi

Prezentacja firmy

ITPunkt Sp. z o.o. jest dostawcą nowoczesnych usług informatyczny... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Obsługa klienta