ACCOUNT MANAGER w dziale SEO/SEM

Kamikaze Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Account Manager w dziale SEO/SEM Kamikaze odpowiada za obsługę klientów i nadzoruje realizację projektów z zakresu marketingu w wyszukiwarkach. Do jego obowiązków należy m.in.:

• utrzymywanie pozytywnych relacji z powierzonymi do opieki klientami,

• analiza briefów marketingowych, opracowywanie i prezentacja ofert,

• zarządzanie projektami i koordynacja działań zespołu projektowego.

Wymagania

Account Manager w Kamikaze powinien mieć:

• doświadczenie w bezpośredniej pracy z klientem, najlepiej na podobnym stanowisku,

• dobrą znajomość produktów reklamowych Google,

• podstawową wiedzę z zakresu pozycjonowania,

• doświadczenie w samodzielnej realizacji projektów związanych z komunikacją marketingową w internecie,

• umiejętność pracy z briefem, dobrą znajomość nowości i trendów w marketingu,

• nastawienie na realizację celów klientów – podejście biznesowe i strategiczne,

• doskonałe zdolności organizacyjne oraz doświadczenie w zarządzaniu czasem swoim i innych,

• znajomość języka angielskiego.

Prezentacja firmy

Kamikaze to jedna z czołowych agencji interaktywnych w Polsce. Od... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce