Account Manager - w dziale Logistyka i Przemysł - Warszawa

Jaga Temp Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego dla swojego klienta z sektora produkcyjnego poszukuje osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku:

Account Manager
Miejsce pracy: Nadarzyn

Opis stanowiska pracy:

- aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów;
- budowanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami;
- zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klientów zgodnie z przyjętymi standardami;
- sprzedaż produktów i usług;
- raportowanie efektów sprzedaży
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

- doświadczenie zawodowe w obsłudze i pozyskiwaniu klintów min. 1 rok;
- wykształcenie min. średnie (wyższe będzie dodatkowym atutem;
- znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym;
- prawo jazdy kat. B;
- gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie całej Polski;
- znajomość technik sprzedaży i negocjacji;
- wysoka kultura osobista;
- wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne;
- bardzo dobra organizacja prac;
- samodzielność i konsekwencja w działaniu.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie;
- umowę o pracę i pakiet socjalny;
- atrakcyjne warunki zatrudnienia;
- narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;
- możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.

Prezentacja firmy

Jaga Temp Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców