Account Manager w agencji interaktywnej

Yeslogo Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy agencją interaktywną. Aktualnie poszukujemy osoby pozytywnie zmotywowanej, komunikatywnej i nastawionej na pozyskiwanie nowych klientów. W naszej ofercie posiadamy wiele produktów z zakresu marketingu internetowego i projektowania graficznego.

Czym będziesz się zajmował/zajmowała?

  • aktywnym pozyskiwaniem nowych klientów
  • przygotowywaniem ofert handlowych - ...dopasowanych do klienta. Nie chcemy żebyś wysyłał/wysyłała kilkadziesiąt szablonowych maili dziennie.
  • sprzedażą usług oferowanych przez agencje oraz pomocą przy wdrażaniu nowej oferty
  • współpracą z copywriterem, grafikiem, webmasterem oraz innymi działami firmy
  • kontrolowaniem procesu realizacji
  • stałą opieką nad klientem
  • budowaniem wizerunku firmy

Zapewniamy:

  • bardzo dobrą atmosferę - naprawdę fajni ludzie, od których możesz wiele się nauczyć i również przekazać im swoją wiedzę.
  • wsparcie w postaci leadów sprzedażowych
  • wynagrodzenie stałe + najlepszy system prowizyjny z jakim się nie spotkałeś/spotkałaś się w agencjach reklamowych
  • kawa, herbata, zioła – dbamy o dobry Klimat na przerwie i w czasie pracy
  • niezbędne narzędzia do pracy – laptop, komórka
  • rozwój umiejętności zawodowych
  • udział w szkoleniach
  • dla Fanów sportu - dofinansowanie do karty OK System
  • Dogodną lokalizację biura - Krakowski Park Technologiczny
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: 08:00 – 16:00 lub 09:00 – 17:00

Oczekujemy że:

  • interesujesz się marketingiem internetowym

Znajomość zagadnień związanych z SEO/SEM, Social Mediami, stronami WWW itp. będzie mile widziana. Jeśli natomiast nie wiesz co to jest RWD ale świetnie sprzedajesz – to przekażemy Ci odpowiednie know-how:)

  • masz doświadczenie w pracy z klientem w branży reklamowej
  • jesteś samodzielny/samodzielna, nie boisz się wyzwań i w 100% zaangażujesz się w swoją pracę
  • jesteś otwarty/otwarta na ludzi i nowe wyzwania
  • z łatwością nawiązujesz nowe kontakty
  • masz doświadczenie w aktywnej sprzedaży
  • potrafisz pracować w zespole

Czekamy na Ciebie!

Prześlij nam swoje CV i w kilku słowach napisz, dlaczego to właśnie z Tobą powinniśmy się spotkać.

Prosimy o dodanie do wiadomości klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust Nr 133 poz. 883)

Prezentacja firmy

Yeslogo to agencja interaktywna, która swoją bazę ma na terenie K... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja