Account Manager (usługi i sprzęt IT)

Adore Sp. z o.o.

Warszawa, 03-982, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Masz dynamiczną osobowość? Kochasz IT? Sprzedaż to Twój żywioł? Szukamy właśnie Ciebie! Nasz klient współpracuje z renomowanymi markami takimi jak Dell, HP, Fujitsu. Zainteresowany? Napisz do nas!

Nr referencyjny: NOM/05/2014
Lokalizacja: Warszawa/ Białołęka

Zakres obowiązków:

- Aktywna sprzedaż produktów i usług z zakresu IT
- Analiza rynku w zakresie poszukiwań nowego potencjału biznesowego
- Ustalanie warunków handlowych, prowadzenie negocjacji oraz przygotowywanie ofert handlowych
- Koordynacja działań związanych z podpisaniem umowy i jej realizacji
- Przygotowywanie zamówień i zleceń na potrzeby realizowanych kontraktów
- Dbałość o wysoką jakość usług świadczonych wobec klientów

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę oraz system premiowy uzależniony od wyników
- Praca w organizacji powstałej z pasji do branży IT
- Możliwość poczucia osiągania sukcesu wraz z sukcesem organizacji
- Wzbogacenie Twoich doświadczeń zawodowych
- Pracę w zgranym i energicznym zespole specjalistów z dużym zapałem do pracy

Wymagania

Wymagania:

- Minimum rok doświadczenia w aktywnej sprzedaży usług i produktów IT dla klientów biznesowych
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów handlowych oraz utrzymywanie długofalowych relacji
- Dynamizm w działaniu oraz umiejętność szybkiego przetwarzania informacji
- Gotowość do wyjazdów służbowych możliwych na terenie całej Polski (raczej preferowani klienci z obszaru Warszawy)
- Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód (rozliczenie się z paliwa)

Numer licencji: 8736

Prezentacja firmy

„Łączenie wiedzy doświadczenia i zrozumienia potrzeb wszystkich p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż