Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 28/09/2016.

Account Manager - staż w branży IT

Kraków, małopolskie

ITPunkt Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

ITPunkt Sp. z o.o. - dostawca nowoczesnych rozwiązań informatycznych do swojego oddziału w Krakowie poszukuje osób na stanowisko:

Account Manager - staż

Obowiązki:

  • Reprezentowanie firmy oraz budowanie relacji biznesowych z Klientami i Partnerami
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów i ich bieżąca obsługa
  • Przygotowywanie ofert handlowych

Wymagania

Poszukujemy osób chcących rozpocząć swoją karierę w sprzedaży rozwiązań IT lub mających niewielkie doświadczenie w tym zakresie. Jednocześnie zależy nam na pozyskaniu osób mających chęć do pracy i nauki.

Kompetencje:

  • Zainteresowanie branżą IT, szczególnie sprzętem komputerowym, serwerowym itp.
  • Skuteczne umawianie spotkań (telefonicznie)

Cechy:

  • Zaangażowanie i sumienność
  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • Umiejętność organizowania czasu pracy
  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie stażu
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Pracę z osobami z dużym doświadczeniem w branży IT

ITPunkt Sp. z o.o. jest dostawcą nowoczesnych rozwiązań informatycznych firm takich jak... Dell, Microsoft, Oracle, Cisco, VMware i innych.

Fundament ITPunkt stanowią ludzie z bogatym doświadczeniem we współpracy z dużymi kontrahentami. Dzięki naszemu wsparciu klienci mają dostęp do najnowszych narzędzi informatycznych, a także wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów, które zdobyliśmy poprzez lata pracy w sektorze bankowym. Doświadczenie to zapewnia odpowiednie przestrzeganie obowiązujących w tym sektorze instrukcji i procedur potwierdzone imiennymi certyfikatami bezpieczeństwa.

Naszym celem jest niesienie wsparcia informatycznego w oparciu o zdobytą wiedzę i doświadczenie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się dopasować istniejące rozwiązania do jego potrzeb. Najwyższym priorytetem naszej aktywności jest bezpieczeństwo danych i informacji oraz bezawaryjne działanie sprzętu u naszych Klientów. Współpracujemy razem od kilku lat, co pozwoliło nam wykrystalizować zespół, który jest świadomy odpowiedzialności za Klienta oraz za siebie.

W dalszym ciągu rozwijamy nasze umiejętności, a dowodem naszych kompetencji są międzynarodowe certyfikaty tak renomowanych producentów sprzętu i oprogramowania jak między innymi: Dell, Microsoft, Cisco, VMware i innych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy:
3 miesiące
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Przedział wynagrodzenia:
2.000,00 zł - 4.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management