Account Manager - staż w branży IT

ITPunkt Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

ITPunkt Sp. z o.o. - dostawca nowoczesnych rozwiązań informatycznych do swojego oddziału w Krakowie poszukuje osób na stanowisko:

Account Manager - staż

Obowiązki:

  • Reprezentowanie firmy oraz budowanie relacji biznesowych z Klientami i Partnerami
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów i ich bieżąca obsługa
  • Przygotowywanie ofert handlowych

Wymagania

Poszukujemy osób chcących rozpocząć swoją karierę w sprzedaży rozwiązań IT lub mających niewielkie doświadczenie w tym zakresie. Jednocześnie zależy nam na pozyskaniu osób mających chęć do pracy i nauki.

Kompetencje:

  • Zainteresowanie branżą IT, szczególnie sprzętem komputerowym, serwerowym itp.
  • Skuteczne umawianie spotkań (telefonicznie)

Cechy:

  • Zaangażowanie i sumienność
  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • Umiejętność organizowania czasu pracy
  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie stażu
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Pracę z osobami z dużym doświadczeniem w branży IT

Prezentacja firmy

ITPunkt Sp. z o.o. jest dostawcą nowoczesnych usług informatycznych oraz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management