Account Manager- sprzęt naukowo-badawczy

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

  Dla naszego klienta, zajmującego się sprzedażą sprzętu laboratoryjnego oraz aparatury naukowo badawczej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 36961
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • przygotowywanie strategii sprzedaży i promocji sprzedawanej aparatury (sprzęt laboratoryjny i aparatura naukowo-badawcza)
  • sprzedaż produktów na powierzonym terenie
  • realizacja założonych planów sprzedażowych
  • przygotowywanie dokumentacji przetargowej
  • opieka nad obecnymi oraz pozyskiwanie nowych klientów
  • samodzielne organizowanie aktywności sprzedażowych
  • udział w wydarzeniach naukowo-szkoleniowych

Oczekiwania:
  • wykształcenie kierunkowe (biochemia, chemia lub pokrewne)
  • doświadczenie w sprzedaży sprzętu laboratoryjnego (preferowane 2 lata doświadczenia)
  • komunikatywność, umiejętność budownia relacji
  • nastawienie na klienta oraz orientacja na działanie
  • umiejętności negocjacyjne
  • posiadanie prawa jazdy kat. b oraz gotowość do częstych podróży na terenie części Polski
  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym ?(również język techniczny)

Oferta:

  • praca w ciekawym środowisku oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet szkoleń
  • współpraca na podstawie umowy o pracę
  • narzędzia pracy typu: samochód, telefon
  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrykcyjny system prowizyjny uzależniony od wyników

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)