Account Manager / Specjalista ds. Sprzedaży

U Trade Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Brytyjski broker w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży.

Biorąc pod uwagę, że broker posiada wykwalifikowanych szkoleniowców z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży na rynku polskim, nie wymaga od kandydatów doświadczenia w sprzedaży. Ponadto udostępnia odpowiednią bazę danych z grupą docelową potencjalnych klientów. W związku z ekspansywną polityką rozwoju, najlepsi pracownicy mają możliwość szybkiego awansu.

Firma oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz bardzo atrakcyjne warunki finansowe (stała podstawa oraz prowizja uzależniona od wyników pracy). Praca w stałych godzinach (8 godzin dziennie) od poniedziałku do piątku.

Jeżeli jesteś energiczną osobą, szukasz możliwości rozwoju i nie boisz się wyzwań, złóż CV i umów się na rozmowę rekrutacyjną. To może być twoja wymarzona praca.

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych klientów dla Banku Inwestycyjnego
  • Prezentowanie platform handlowych
  • Przedstawianie instrumentów finansowych
  • Pomoc w zakładaniu rachunków inwestycyjnych
  • Współpraca ze specjalistami ds. rynków
  • Budowanie trwałych relacji biznesowych z inwestorami
  • Osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych

Wymagania

  • Minimum średnie wykształcenie - mile widziani studenci studiów zaocznych
  • Nastawienie na realizację celów
  • Zainteresowanie wydarzeniami gospodarczo-politycznymi w kraju i na świecie
  • Umiejętność reagowania na potrzeby klientów
  • Dobra organizacja pracy oraz kultura osobista
  • Charyzma, pracowitość, komunikatywność
  • Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane - prowadzimy kompleksowe szkolenia

Prezentacja firmy

Jesteśmy brokerem internetowym w Polsce. Zajmujemy się udostępnianiem pl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Finanse