Account Manager / Specjalista ds. Sprzedaży / Handlowiec / Dział Handlowy

BAS Kreacja

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja reklamowa BAS Kreacja - poszukujemy accounta do pracy w centrum Warszawy (Plac Trzech Krzyży). Stanowisko - Key Account Manager i/lub Account Manager.

Praca w znanej agencji wśród pozytywnie nastawionych ludzi.

Bardzo dobre warunki. Umowa o pracę.

Obsługa klienta firmowego w zakresie produktów marketingowych, w tym sprzedaży artykułów promocyjnych, takich jak gadżety, akcje eventowe, poligrafia, odzież firmowa, promocyjna, elektronika z brandingiem oraz wszelkiego rodzaju usługi powiązane ( btl ). Więcej na naszych stronach www, po wpisaniu do wyszukiwarki BAS Kreacja - marketing szyty na miarę.

Wymagania:

  • Udokumentowane sukcesy w obszarze obsługi klientów korporacyjnych (mile widziana znajomość rynku gadżetów i innych produktów promocyjnych, ale niekoniecznie).
  • Znajomość technik sprzedaży i/lub zagadnień poligraficznych.
  • Umiejętność tworzenia ofert i prezentacji produktowych.
  • Uśmiech telefoniczny i pozytywna energia.

Pożądane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Prezentacja firmy

BAS Kreacja to wiodący dostawca usług marketingowych BTL w Polsce... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja